Miriam R.

Miriam R.

Odpovedá do 1 hodiny, na 100% správ
100% 1 hod
Prijíma študentov

Miriam R.

Prijíma študentov

Doučovanie chémie a biológie

  • 6 odučených lekcií
  • Doučuje aj online
  • Od  15 €/hod
  • Preferované časy: poobede, večer
Cena Od 15 €/hod
Preferované časy: poobede, večer
Doučuje predmety:
Popis Typy lekcií Referencie Zodpovedané otázky

Popis

Ahoj.

Moje meno je Miriam a som učiteľkou chémie a biológie. Študovala som na UPJŠ v Košiciach, konkrétne na Prírodovedeckej fakulte aprobáciu biológia-chémia. Mám skúsenosti s učením na základnej škole, ale aj na gymnáziu.

Robí ti problém vyrovnávanie rovníc? Nevieš vyrátať látkové množstvo? Máš chaos v problematike redoxných reakcií? Privádzajú ťa do šialenstva vzorce anorganických kyselín, solí alebo hydrátov?

Ak si na uvedené otázky odpovedl/a kladne, si na správnej adrese:) Nič nie je tak ťažké, ako sa zdá, pokiaľ to je zmysluplne vysvetlené:)
Počas výučby používam veľa znázornení, pracovných listov, animácií, videí, obrázkov. Pri výpočtových úlohách využívam rôzne varianty príkladov. Podobne je to aj so vzorcami alebo rovnicami.

Na každý problém a nepochopenie existuje riešenie:) rada ti ho ukážem:)

Typy lekcií

Štandardná lekcia

15 € / 50 min

Referencie (3)

Rebeka F.

Rebeka F.

3 odučené lekcie

Miriam je veľmi profesionálna ale zároveň priateľská pani učiteľka. Pomohla mi s chemickými výpočtami a prehľadne mi rozpísala postup, ktorý mi krok po kroku vysvetlila. Odporúčam.

Tatiana D.

Tatiana D.

Neoverená referencia

Doručovateľku odporúčam. Milá, ústretová a hlavne flexibilná,čo bolo pre mňa veľmi dôležité. Všetko mi poriadne vysvetlila a vedomosti overila prostredníctvom cvičných úloh .

Natália B.

Natália B.

Neoverená referencia

Veľmi príjemné a obohacujúce doučovanie vysokoškolskej chémie :) Bez stresu, ale zároveň s aktívnou participáciou študenta.

Zodpovedané otázky (1)

Tento doučovateľ pomohol odpovedať na nasledujúce študijné otázky

Miriam R.

krystalizacia

Ako vypočitam hmotnost chloridu barnatého, ktorý vykryštalizuje z 1,5 kg roztoku nasýteného pri teplote70°C po ochladení na 20°C? Dakujem