MAX '.

MAX '.

Odpovedá do 1 hodiny, na 100% správ
100% 1 hod
Prijíma študentov

MAX '.

Prijíma študentov

Doučovanie francúzštiny, angličtiny a dejepisu native speakerom a študenom histórie. Doučovanie slovenčiny pre cudzincov

  • 1 odučená lekcia
  • Doučuje aj online
  • Od  9 €/hod
  • Preferované časy: doobeda, poobede, večer, víkend
Cena Od 9 €/hod
Preferované časy: doobeda, poobede, večer, víkend

Popis

Niečo o mne:

Volám sa Maxim Sebastian Stecenko, študujem históriu, ekonomickú históriu, verejné právo a talianský jazyk na London School of Economics and Political Science v Londýne, ktorá je dlhodobo hodnotená ako piata najlepšia univerzita na svete v odbore história.

Pred nástupom na univerzitu som študoval Históriu, Politológiu a Francúzsky jazyk, literatúru a kultúru na prestížnej internátnej škole (New Hall School) v Spojenom Kráľovstve kde som štúdium ukončil skúškami A levels (britská maturita) s najlepšími možnými výsledkami.

Z Francúzskeho jayzka som v roku 2023 úspešne vykonal skúšku DELF B2 a DALF C1 a som tiež držiteľom diplom za 2. miesto v Olympiáde z Francúzskeho jazyka.

Z anglického jazyka vlastním certifikát Cambridge English na úrovni C1.

Skúsenosti z vyučovacej praxe:

Momentálne stážujem na United States Department of State (Ministerstvo zahraničných vecí Spojených Štátov) kde učím amerických diplomatov knoverzáciu vo francúzskom jazyku.

V lete 2023 som stážoval na letnej škole v Oxforde.

Čo ponúkam?

Širokospektrálnu pomoc s francúzskym, anglickým a slovenským jazykom ako aj s históriou s vysokou mierou časovej flexibility. Od samotného úvodu do jazyka, jeho gramatiky a slovenej zásoby ponúkam aj literárne, kinematografické, podcastove tipy a kultúrne vedmosti.

Pozývam Vás prekonzultovať našu spoluprácu na grátis skúšobnú lekciu.

Teším sa na spoluprácu,
Maxim Sebastian

Typy lekcií

Skúšobná lekcia

5 € / 30 min
Krátka lekcia

9 € / 30 min
Štandardná lekcia

12 € / 60 min
Dlhá lekcia

22,50 € / 90 min
Extra-dlhá lekcia

30 € / 120 min

Fotky a certifikáty