Sebastián S.

Sebastián S.

Odpovedá do 1 hodiny, na 50% správ
50% 1 hod
Prijíma študentov
Skúšobná lekcia zadarmo

Sebastián S.

Prijíma študentov
Skúšobná lekcia zadarmo

Doučovanie španielčiny a chémie, príklady na LFUK z chémie aj online😊

  • 1 odučená lekcia
  • Doučuje aj online
  • Od  10 €
  • Preferované časy: poobede, večer, víkend
Cena Od 10 €
Preferované časy: poobede, večer, víkend
Popis Typy lekcií Fotky & certifikáty Zodpovedané otázky

Popis

Som absolventom španielskej bilingválnej sekcie, doučujem španielčinu nie len pre začiatočníkov, ale aj pokročilých na stredoškolskej úrovni. Rok som študoval a žil v Španielsku a všetky nadobudnuté skúsenosti využívam pri doučovaní. Tento rok sa hlásim na medicínu a preto som si chémiu veľmi zamiloval, ak potrebuješ pomoc s výpočtami alebo len zlepšiť svoje teoretické znalosti zo všeobecnej, organickej alebo anorganickej chémie, neváhaj ma kontaktovať. Doučujem aj výpočty z chémie na prijímačky na LFUK a viem pomôcť s otázkami z BIO aj CHE. Najlepší pocit mám, keď vidím, že sa moji študenti naozaj niečo naučia a zlepšenie je očividné😊.

Typy lekcií

Skúšobná lekcia

Skúšobné lekcie využívam hlavne nato, aby som zistil bližšie informácie o študentovi a konkrétne veci, ktoré potrebuje doučiť. Študenta sa opýtam na jeho potreby, pretože u každého študenta to je individuálne.

Zadarmo / 20 min
Štandardná lekcia

10 € / 55 min

Fotky a certifikáty

Zodpovedané otázky (2)

Tento doučovateľ pomohol odpovedať na nasledujúce študijné otázky

Sebastián S.

chémia

čo je správne? Atómový vodík je reaktívnejší ako molekulový vodík, pretože: a) Pri vzniku molekuly H2 z atómov vodíka sa uvoľňuje energia b) Jeho hmotnosť je menšia c) Molekula H2 je stabilnejšia d) Atómový vodík má spárený elektrón