Martin R.

Martin R.

Odpovedá do 1 hodiny, na 100% správ
100% 1 hod
Prijíma študentov
Skúšobná lekcia zadarmo

Martin R.

Prijíma študentov
Skúšobná lekcia zadarmo

Zábavne učenie pre všetkých !

  • 1 odučená lekcia
  • Doučuje aj online
  • Od  8 €/hod
  • Preferované časy: doobeda, poobede, večer, víkend
Cena Od 8 €/hod
Preferované časy: doobeda, poobede, večer, víkend
Popis Typy lekcií Referencie Zodpovedané otázky

Popis

Pre mňa je vzdelanie gro osobnosti a preto by som chcel odovzdať svojim študentom vedomosti, ktoré ich môžu formovať v budúcnosti zábavnou formou.

Mám za sebou mnoho študentov, ktorých som pripravil na rôzne prijímacie skúšky na stredné školy ale taktiež aj študentov, ktorí si chcú zlepšiť svoje vedomosti a upevniť si učivo preberané v škole.

SJL- Príprava na písomky, prijímacie skúšky maturita. Pôsobím vo viacerých online školách

ANJ- Gramatika, Slovíčka, konverzácia. Pôsobím vo viacerých online školách

Máte možnosť skúšobnej lekcie zadarmo !
- na tejto lekcii sa vieme spoznať a povedať si predstavy o hodinách a ukázať si štýl práce a výučby.Typy lekcií

Skúšobná lekcia

Zadarmo / 30 min
Štandardná lekcia

8 € / 55 min

Referencie (3)

+ Pridať referenciu
Adriana I.

Adriana I.

1 odučená lekcia

Martin je veľmi zhovievavý, pomôže s radosťou, priateľsky, má všeobecný prehľad.

Denis K.

Denis K.

Neoverená referencia

I recently had the opportunity to attend an online lesson with Martin, an exceptionally skilled teacher specializing in teaching Slovak from scratch. Martin has an extraordinary ability to perceive and understand the unique needs of each student, making the learning experience both personalized and highly effective. His flexibility and responsiveness to my questions and concerns were truly impressive, creating an environment where I felt supported and encouraged at every step. What sets Martin apart is his deep expertise in education and teaching methodologies. His profound knowledge and passion for the Slovak language were evident throughout the lesson, making complex concepts accessible and engaging. The seamless integration of various teaching techniques catered to different learning styles, ensuring that no student was left behind. Overall, the lesson was an enriching experience that not only expanded my understanding of Slovak but also boosted my confidence. I highly recommend Martin to anyone looking for a top-tier educational experience in learning Slovak from scratch.

Adam Š.

Adam Š.

Neoverená referencia

S Martinom som absolvoval zopár lekcií a bol som milo prekvapený jeho prístupom. Je šikovný a múdry a ako doučovateľ je vynikajúci.

Zodpovedané otázky (1)

Tento doučovateľ pomohol odpovedať na nasledujúce študijné otázky

Martin R.

Slovensky jazyk

Dobrý deň, vedeli by ste mi prosím pomôcť s touto úlohou? Vďaka :) Z koľkých viet sa skladajú vety ? Priateľstvo je najkrajší a najcennejší dar, je zmyslom všetkých darov, ktoré si ľudia dávajú. Priateľstvo je spontánne, slobodné, aj bez postranných myšlienok.