Španielčina - native speakerAngel M.

Angel Miguel
Účet overený:
španielsky jazyk, skype, španielsky jazyk - konverzácie, španielsky jazyk - business, španielsky jazyk - začiatočník, španielsky jazyk - pokročilý, španielsky jazyk - mierne pokročilý, španielčina
celé Slovensko, Bratislava, Topoľčany, Nitra, Trnava, Trenčín, Košice, Prešov, Banská Bystrica, Mart, 955 01
Doučuje aj cez skype / internet
10€ - 11€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
dochádza za študentom
doučuje aj skupiny
100% zodpovedaných správ
21h priemerná rýchlosť odpovede

Ahoj, volám sa Angel a som profesionálny lektor španielskeho jazyka. Ponúkam moderné interaktívne vyučovanie cez SKYPE. Mám bohaté skúsenosti s výučbou - všetky jazykové úrovne, konverzácia, obchodná španielčina. Ak sa chceš naučiť po španielsky alebo zdokonaliť v konverzácii, neváhaj a kontaktuj ma. Teším sa :-)Referencie

Po pár skype hodinách s Miguelom som bola schopná viesť konverzáciu na začiatočníckej úrovni s rodenými Španielmi/Latinmi. Hodiny sú nastavené presne podľa požiadaviek študenta s vysokou profesionalitou výučby. Som si istá, že za takú krátku dobu by som sa v žiadnej jazykovej škole nenaučila viac. Vrelo odporúčam!

Kristína M. - 4.10.2018

S Miguelom sa učím španielčinu už niekoľko mesiacov a môžem povedať, že lepšieho a rozhľadenejšieho lektora som ešte nemal, a to som chodil na veľa kurzov a mal som veľa lektorov. Hodiny sú prispôsobené požiadavkám a potrebám. Vždy je super pripravený a dobre naladený. Odporúčam!

Milan P. - 27.9.2018

Som veľmi spokojná, ďakujem :)

Natália K. - 26.6.2017

S Miguelom mám výučbu viac ako 2 roky. Hodiny hodnotím viac ako pozitívne: - profesionálny prístup - efektívne vyučovanie - neskutočný rozhľad, niekedy nestihneme prebrať plánovanú tému :). Odporúčam!

Katarina K. - 2.3.2017

Angel už tretí školský rok učí moju dcéru, ktorá chodí na 8 ročné gymnázium. Hodiny s ním má veľmi rada a vždy sa na ne teší. Učia sa hravou formou a vďaka nemu hovorí plynule po španielsky. Veľmi si ceníme jeho prístup a dôslednosť.

Veronika Š. - 26.11.2016

Angel je výborný učiteľ. Pomohol mi zlepšiť sa v gramatike a prekonať bariéru pri konverzácii. Určite ho odporúčam všetkým, ktorí majú záujem o tento krásny jazyk. Len tak ďalej amigo :)

Jozef M. - 20.10.2016

Miguel učí môjho 5 ročného syna. Sme velmi, velmi spokojny. Leo sa na hodiny s Muguelom vždy velmi teší.

Beata B. - 12.10.2016

Je to super ucitel. Minuly skolsky rok ma pripravoval na maturitu a zmaturovala som na jednotku :) Gracias Angel.

Veronika B. - 6.10.2016

Angel je výborný lektor. Vtipný, vždy dokonale pripravený na hodiny. Konverzácie s ním sú ozaj super :). Vrelo odporúčam. Simča

Simona D. - 5.10.2016

Vysoky stupen profesionality.

Katarina K. - 1.4.2015


Fotky a certifikátyKontaktný formulár


Napísať referenciu