Patrik S.

Patrik Sokola
Účet overený:
chémia - zš, chémia - sš, ruský jazyk - začiatočník, fyzika - zš, ruský jazyk - pokročilý, slovenský jazyk - zš, matematika - zš
Považská Bystrica, 01701
4€ - 9€ za 60 minút
poobede, večer, víkend,
dochádza za študentom
20% zodpovedaných správ
2h priemerná rýchlosť odpovede

Som študent VUT (Vysoké učení technické) v Brne, predtým som študoval na Gymnáziu v Považskej Bystrici. Mám rád chémiu, ktorou sa chcem v budúcnosti aj živiť a chcel by som ju podať pre záujemcov "ľudským" spôsobom :). Zúčastňujem sa chem. olympiád od ZŠ, čiže môžem pomôcť aj pripraviť na olympiádu kategória D. Tým, ktorým chémia nejde samozrejme pomôžem od základov a prispôsobím sa ich tempu :). Z maturitnej skúšky som bol ohodnotený ako výborný.
Ruský jazyk sa učím 10 rokov, dokážem plynule hovoriť s rusky hovoriacimi osobami, začiatočníkom môžem pomôcť s azbukou, gramatikou a slovnou zásobou, mierne pokročilým s konverzáciou. Absolvoval som aj jazykový pobyt v Moskve :).
Fyzika ma zaujímala od ZŠ, dokážem podať základy pre ZŠ (maturitná skúška - 1).
Na úrovni ZŠ dokážem pomôcť aj s matematikou a slovenským jazykom.
Teším sa na spoluprácu priatelia :)Referencie

Skvelé doučovania, plnohodnotný výklad, vždy v dobrej nálade... Jeho doučovania mi veľmi pomohli, odvtedy, keď som s ním začal mávať hodiny som nemal inú známku ako 1.

Dávid K. - 17. 4. 2018

Doučovania s Patrikom mi veľmi pomohli a pripravili ma na opravnú maturitnú skúšku. Pred našim prvým doučovaním som nevedela doslova nič a teraz sú moje vedomosti zo SJ na omnoho vyššej úrovni. Odporúčam po všetkých stránkach. :)

Simona J. - 8. 9. 2017

Vrelo odporucam Patrika ako doucovatela. Stravil u mna tyzden kde mi velmi pomohol s rustinou. Prvy den som nevedel ani slovko. Progres vdaka Patrikovi bol viditelny uz z dna na den. Posledny den sme uz mohli pomaly konverzovat o jednoduchych temach. Je velmi trpezlivy a zodpovedny. :)

Filip B. - 24. 7. 2017

S doučovaním som veľmi spokojná! Dokáže sa prispôsobiť, vysvetlí všetko jednoducho a zrozumiteľne.

Veronika H. - 24. 7. 2017

Patrik je veľmi zodpovedný a šikovný študent, vždy ochotný, nápomocný a pripravený na akúkoľvek otázku. Má veľmi ľudské, príjemné vysvetľovanie a vystupovanie, ktorému určite pochopíte. Vie povzbudiť, motivovať a hlavne výborne naučiť! :) Ďakujeme Patrik

Michaela B. - 5. 7. 2017

Veľmi zodpovedný a vždy pripravený na každú hodinu..pomohol veľmi môjmu synovi s viacerými predmetmi a tiež aj mne..som mu veľmi vďačná a ďakujem mu za všetko čo pre nás spravil...ďakujem

Eva J. - 30. 6. 2017

Skvelý a zodpovedný prístup k doučovaniu. 100% príprava na každú hodinu. Dokázal mi vysvetliť dva roky chémie len v niekoľkých hodinách a to naozaj precizne. Taktiež poskytovanie skvelých materiálov na učenie či už pracovné listy alebo osobný test. Nesmierna spokojnosť čo sa odráža aj na mojich výsledkoch a dokonalé využitie mnemotechnických pomôcok pre lepšie zapamätanie.

Tereza L. - 29. 6. 2017

Výborné, som spokojná s výsledkom. Vďaka nemu som urobila prijímačky z chémie na VFU Brno aj napriek časovému obmedzeniu ktoré sme mali na prípravu.

Soňa Č. - 28. 6. 2017


Kontaktný formulárNapísať referenciu