Hľadáte doučovanie v Poľsku? Toto sú 3 jednoduché a efektívne spôsoby

Hľadáte doučovanie v Poľsku? Toto sú 3 jednoduché a efektívne spôsoby

Publikované: 4. 3. 2020 Autor: Juraj S.

Pre tých, ktorí potrebujú doučovateľa, internet ponúka pohodlný a pomerne rýchly spôsob, ako ho nájsť. V súčasnosti existuje niekoľko poľských platforiem, ktoré takéto služby poskytujú.

Internet zjednodušuje mnohé oblasti každodenného života a poskytuje nové príležitosti na prácu a vzdelávanie. Trh s online vzdelávaním sa aktívne rozrastá. Môžete vyskúšať bezplatné kurzy a vzdelávacie projekty alebo dokonca absolvovať bezplatné video kurzy z univerzít a získať diplom po absolvovaní online skúšok.

Ako nájsť doučovateľa online?

Aby sme vám pomohli zúžiť výber, rozhodli sme sa opísať hlavné výhody a príležitosti, ktoré ponúkajú lídri trhu. Myšlienka, ktorá spája všetky platformy, je hľadanie doučovateľov pre skupiny študentov alebo na súkromné hodiny. Existuje tiež možnosť absolvovať online kurzy s tútorom z iného mesta alebo krajiny. Ak chcete nájsť vynikajúceho doučovateľa, musíte poznať svoje ciele a očakávania. Online platformy vám pomôžu dôkladne preskúmať zručnosti, skúsenosti, cenu či vzdelanie doučovateľov.

Medzi najväčších predstaviteľov tohto odvetvia v Poľsku patria Korepetycje BUKI, E-korepetycje a Preply. Napriek tomu, že cieľ všetkých platforiem je rovnaký, každá z nich má svoje vlastné charakteristiky. Identifikovali a opísali sme ich niekoľko zásadných funkcií.

Kritériá pre výber doučovateľa

Všetky uvedené platformy okrem preply.com ponúkajú zoznamy doučovateľov podľa rôznych kritérií, predmetov a úrovne odbornej prípravy. Na buki.org.pl nájdete doučovateľov  viac ako 80 predmetov – od školskej prípravy a spevu až po molekulárnu fyziku. 

Všetky platformy majú filtračné funkcie, pomocou ktorých môžete vyhľadávať doučovateľov na rôznych miestach, na rôznych úrovniach školenia a za rôzne ceny lekcií.

Korepetycje BUKI

Táto služba umožňuje triediť profily doučovateľov podľa predmetu, úrovne znalostí a vzdelania (napríklad angličtina pre začiatočníkov alebo angličtina pre pokročilých), miesta doučovania alebo ceny za hodinu.

Konečný zoznam je tiež možné usporiadať podľa skúseností doučovateľa, počtu recenzií či dátumu poslednej návštevy. Všetky spätné väzby od študentov si môžete prečítať v profile doučovateľa.

Preply

Ak hľadáte doučovateľa cudzieho jazyka a službu používate prvýkrát, portál požiada o špecifikáciu účelu učenia sa jazyka.

Môžete si vybrať doučovateľa podľa ceny za hodinu, času výučby či špecializácie. Konečný zoznam profilov sa dá usporiadať podľa sumy za lekciu alebo popularity predmetu či doučovateľa.

E-Korepetycje

Táto služba poskytuje inzeráty od doučovateľov a škôl. Profily sa dajú filtrovať podľa miesta doučovania či jeho spôsobu, teda online alebo offline formy. K dispozícii je tiež filter podľa počtu recenzií a cien za lekciu.

Platformy poskytujú aj ďalšie služby. Buki.org.pl ponúka individuálny prístup – študent môže zanechať krátku žiadosť a manažéri portálu zadarmo vyberú vhodného doučovateľa práve pre neho. Ak ponúknutý doučovateľ nesplnil očakávania, manažéri vyberú nového.

Každá z platforiem má svoju špecifickú funkčnosť a zoznam poskytovaných služieb. Stačí si teda vybrať predmet, cieľ lekcií a môžete sa pustiť do hľadania svojho doučovateľa!