Lívia L.

Lívia Lorková
Účet overený:
anglický jazyk, English language for foreigners
Košice, 04011
Doučuje aj cez skype / internet
13€ - 13€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
dochádza za študentom
doučuje aj skupiny
100% zodpovedaných správ
8h priemerná rýchlosť odpovede

Doučím anglický jazyk - prispôsobím sa požiadávkam klienta. Mám vyštudovanú Angličtinu pre európske inštitúcie a ekonomiku (tlmočníctvo, prekladateľstvo) so zameraním na právo a ekonómiu. Skúsenosti s doučovaním žiakov, študentov a dospelých mám zo školy ako aj zo súkromnej praxe. Teším sa na spoločné hodiny :) .Referencie

Po mojom úspešnom absolvovaní bakalárskej štátnej skúšky z anglického jazyka, som bol veľmi vďačný najmä Lívii. Pripravila ma na super odpoveď z viacerých tém, popri tom mi aj pomáhala zvládať stres a strach pred touto skúškou. VRELO ODPORÚČAM! Ďakujem Lívia.

Bendží T. - 16. 7. 2019

Na každé stretnutie s Livkou sa vždy teším. Odporúčam ju, ak sa chcete rozrozprávať alebo vysvetliť nepochopiteľné. Je všestranná, nemá problém ani s odbornou angličtinou istého smeru. ODPORÚČAM 😊

Diana T. - 11. 7. 2019

Livka je úžasné žieňa, ktoré vrámci zopár hodín vysvetli mnoho učiva. Hodiny sú uvoľnené a príjemné. Nemá problém dookola vysvetľovať učivo až dokiaľ ho človek nepochopí. Viete sa s ňou porozprávať na rôznorodé témy. Čo sa hodín týka je veľmi prispôsobivá a nikdy sa mi nestalo aby bol problém s predložením vyučovania. Pomohla mi s prípravou na štátnice a neskôr aj PhD skúšky. Určite odporúčam. Neoľutujete a veľa sa zasmejete :)

Dio L. - 2. 7. 2019

Livča vie výborne vysvetliť jasne a logicky, naučiť gramatiku, hodiny sú pohodové bez stresu a zároveň aj kreatívne. Konverzácia na úrovni a veľmi dobrý speaking a zrozumiteľná výslovnosť. Livča ma pripravovala na maturitnú skúšku a musím uznať, že maturitné témy, ktoré mi pripravovala boli jasné a výstižné vzhľadom k mojej úrovni ale aj gramatika, ktorú som počas štúdia potrebovala bola vysvetlená tak, aby som to pochopila rýchlo. Určite využijem jej služby aj počas VŠ. Livča je mlilá, pohodová a úžasná žena a zároveň aj učiteľka. Bola som maximálne spokojná. Neviem pri nej nájsť žiadne negatívum a vie sa prispôsobiť časovo študentovi. Jednoznačne odporúčam :)

Dominika H. - 22. 6. 2017

Livi,maximálna spokojnosť. Gramatika vždy jasne a zrozumiteľne vysvetlená, zdôvodnená

Adriána U. - 22. 7. 2016

Super, super, super "učiteľka". Jednoznačne odporúčam.

Martina M. - 4. 7. 2016

Lívia je milá, trpezlivá a hlavne vie sa pružne prispôsobiť požiadavkam klienta. Konverzácia s ňou je pohodová, kreatívna a hlavne bez "stresu", gramatika vysvetlená jasne a logicky s okamžitým pochopením.ODPORÚČAM

Beata G. - 28. 6. 2016

Lívia, veľmi pekne ďakujem za kvalitné doučovanie potrebných vecí. Si veľmi milá a príjemná žena. Bola som s doučovaním maximálne spokojná a ak budem v budúcnosti znovu potrebovať niečo doučiť, určite sa rada obrátim na Teba :) Ďakujem a odporúčam !

Eva T. - 25. 6. 2016

Ďakujem za kvalitnú prípravu môjho syna na maturitné skúšky, som presvedčená, že vďaka Vám môj syn zmaturoval v pohode. Odporúčam všetkým, kto potrebuje doučiť anglický jazyk.

Silvia M. - 22. 6. 2016

Veľmi milá doučovateľka, jej služby som využila veľa krát a veľmi mi pomohli na prípravu na maturitné skúšky. Pomohla mi v gramatike ale aj v komunikácii a určite jej služby využijem aj pri štúdiu na vysokej škole. Za pár hodín doučí niekoľko ročné učivo preberané v škole. Jednoznačne ODPORÚČAM.

Žuzana G. - 21. 6. 2016


Kontaktný formulárNapísať referenciu