Alžbeta K.

Alžbeta K.

Odpovedá do 2 hodín, na 100% správ
100% 2 hod
Od 13 €/hod

Alžbeta K.

Doučovanie ZŠ, príprava na prijímačky a monitor

  • -
  • Doučuje aj online
  • Preferované časy: poobede, večer, víkend
Cena Od 13 €/hod
Preferované časy: poobede, večer, víkend
Doučuje predmety:

Kontaktný formulár

Popis

Ahojte,
som študentkou matematickej triedy Gymnázia Poštovej 9 a už od základnej školy sa venujem matematike a začala som sa o ňu intenzívnejšie zaoberať, riešením rôznych matematických korešpondenčných seminárov (Pikomat, KMS, Malynár, Matik, STROM) a iných súťaží (Náboj, Lomihlav, Matematická olympiáda, Pytagoriáda) kde som sa veľa krát umiestnila na top priečkach.

Som dobrovoľníčkou v P-mate (celoslovenský matematicko-fyzikálny seminár pre základné školy), kde opravujem, vymýšľam a tvorím vzorové riešenia k rôznym zaujímavým komplexnejším úlohám. Taktiež pomáham s realizáciou jednej zo súťaží P-matu, Attomat, kde aj robím online stream riešení.

Doučujem nie len súrodencov a kamarátov, ale pustila som sa aj do iniciatívy našej školy doučovať aj žiakov nášho gymnázia aj vďaka môjmu dobrovoľníctvu mám skúsenosti s doučovaním detí. Hodiny udržujem interaktívne, zábavné a efektívne; snažím sa o vytvorenie mimoškolského prostredia, nakoľko verím, že práve školský prístup a atmosféra je pre dieťa častokrát frustrujúca.

Fotky a certifikáty

Zodpovedané otázky (2)

Tento doučovateľ pomohol odpovedať na nasledujúce študijné otázky

Alžbeta K.

Goniometria2

Alebo takéto napr. 2π - π/6

Alžbeta K.

Goniometria

Dobrý deň, mám otázku z goniometrie. Zaujimalo by ma ako počítať takéto zlomy s pí: Ako vypocitam napríklad : 2pí - pí/4 = Dakujem