Martina D.

Martina D.

Odpovedá do 2 hodín, na 80% správ
80% 2 hod
Prijíma študentov

Martina D.

Prijíma študentov

Učiť sa dá aj v pohode a s úsmevom :-)

  • Doučuje aj online
  • Od  13 €/hod
  • Preferované časy: doobeda, poobede, večer, víkend
Cena Od 13 €/hod
Preferované časy: doobeda, poobede, večer, víkend
Popis Referencie Zodpovedané otázky

Popis

Pozdravujem Vás! Moje meno je Martina. Vďaka 16-ročnej praxi mám veľa skúseností. Venujem sa výučbe detí aj dospelých. Každý rok pripravujem deti a študentov na prijímacie pohovory, "Monitor", maturitu, tak viem, čo funguje, aby človek napredoval. Pracovala som bežne s deťmi so špeciálnymi výchovno-vzdelávacími potrebami, integrovanými i veľmi nadanými. Všetko prispôsobujem potrebám konkrétneho človeka, ku každému pristupujem individuálne a na základe toho zostavujem program šitý na mieru. Za veľkú výhodu považujem svoju trpezlivosť a tiež to, že učenie ma baví. Momentálne doučujem online, takže sa učíte z pohodlia Vášho domova. O príjemnú atmosféru sa už postarám ja.

Referencie (9)

Lenka N.

Lenka N.

Neoverená referencia

Pani Drdáková je citujem: "najlepšia doučovateľka". :) Zodpovedný a profesionálny prístup, cvičenia na mieru podľa potreby študenta. Na hodinách je veľmi milá a príjemná. Tešíme sa, že sme ju našli.

Ivana ..

Ivana ..

Neoverená referencia

Pani doucovateľka Martinka má pripravovala na maturitu. Aj, keď som sa spamätala na poslednú chvíľu dokázala ma učiť efektívnym a priateľským spôsobom, ktorý bol pre mňa veľmi obohacujúc i a informácie, ktoré sme spolu preberali mi pomáhajú aj teraz na vysokej škole. Naučila má techniky, ako sa efektívne učiť, pretože vždy som sa učila veľa no moja námaha bola veľa krát zbytočná. Odporúčam každému kto si nieje istý, že to zvládne sám kontaktovať pani doucovateľku, neje to žiadna hanba nechať si pomôcť od nikoho skúsenejšieho, v tomto prípade by som povedala profesionálnej milej učiteľky, ktorá dokáže zohľadniť všetky vaše nedostatky, ale aj plusy a prispôsobí hodiny tak, aby to bolo pre Vás, čo najľahšie zapamätateľné. Veľmi odporúčam a jedine, čo ľutujem, že som “neobjavila” pani doucovateľku skôr, myslím, že by mi to uľahčilo veľa neefektívneho učenia.

Patricia D.

Patricia D.

Neoverená referencia

Odporúčam všetkými desiatimi pani doučovateľku. Ujala sa syna v hodine 12-tej a perfektne ho napriek tomu pripravila na komisionálnu skúšku. Je veľmi trpezlivá, čo bol predpoklad, že toho mojho puberťáka zvládne. Som veľmi vďačná, že do toho šla a ďakujem za jej skvelú prácu.

Katarína M.

Katarína M.

Neoverená referencia

Ak hľadáte skvelé doučovanie SJL pre svoje dieťa, pani učiteľku odporúčam všetkými 10-timi. Skvelý prístup k pubertiakovi, spätná väzba pre mňa ako rodiča a zlepšenie v škole takmer okamžite. Veľmi pekne ďakujem, že som Vás objavila :-)

Gabriela B.

Gabriela B.

Neoverená referencia

Pani Martinka ďakujem vám veľmi pekne za pomoc. Hlavne chlapci. Majú to takže majú zdravotne znevýhodnenie niektoré veci ťažko sa im učí. Majú mať úpravu učiva ,ale do teraz ešte nemali ,Preto im musím, veľmi veľa pomáhať tak preto som sa už obrátila cez doučma lebo už som nevedela ako im mám pomoc. Ešte ďakujem.

Odpoveď doučovatela:

S radosťou, pani Gabika, a ďakujem za milú správu😊.

Zodpovedané otázky (13)

Tento doučovateľ pomohol odpovedať na nasledujúce študijné otázky

Martina D.

Prosím pomôžte

Utvor zo slovies rozkazovaci spôsob v 2 osobe singuláru: piť, umyť, viť, prikryť, zavyt, byť, skryť, ubiť, dobyť

Martina D.

Sochárstvo, drotárstvo

Ako by sa mali deliť na slabiky slová sochárstvo, drotárstvo.

Martina D.

Potrebujem poradiť či sme to urobili dobre.

Mám dvojičky dostali za domácu úlohu pracovný list napíš vetny základ a prisudzivaci sklad.Chlapi majú zdravotné znevýhodnenie každý musí mať iné vety.Preto chcem poradiť z niekým či to urobili správne. 1 veta V noci snežilo. 2veta Z hrnca sa parilo. 3 veta Vonku sa blýska. 4 veta Silno prší. 5…