Monika O.

Monika O.

Odpovedá do 1 hodiny, na 100% správ
100% 1 hod
Prijíma študentov

Monika O.

Prijíma študentov

Doučovanie biológie, chémie v angličtine a pomoc s prihláškami na vysokú školu v zahraničí.

  • -
Cena Od 15 €/hod
Popis Fotky & certifikáty Zodpovedané otázky

Popis

Ahoj! Som Monika a práve som dokončila magisterské štúdium v oblasti farmaceutickej biotechnológie (vývoj liečiv). Ak máš problémy alebo neistoty v biológii, chémii či dokonca biochémii/biochemickom inžinierstve (vysokoškolské učivo), rada Ti s nimi pomôžem. :) Špecializujem sa na anglické a medzinárodné programy ako GSCE, A-levels, IB, lebo sama som prešla IB a ovládam vedu v angličtine.

Doučovaniu sa venujem už 4 roky. Začínala som na britskej platforme MyTutor, potom som aj 1 rok učila biológiu na Gymnáziu Jura Hronca. Na mojich hodinách rada zodpoviem otázku "Prečo by ma to malo trápiť ?", "Prečo je to dôležité ?", "Ako mi to pomôže?". Viem prispôsobiť náročnosť hodiny podľa Tvojich potrieb a cieľov. Či už len chceš si vylepšiť známku, zmaturovať alebo sa tomu venovať ďalej. Som rada keď sú hodiny interaktívne a ušité Tebe namieru podľa Tvojich potrieb. Robíme veľa cvičení, rozoberáme otázky z hodiny alebo riešime zadanie, dizajnujeme experiment a podobne.

Okrem biologie a chémie viem Ti poradiť s výberom školy v zahraničí a tiež pomôcť s písanim prihlášok. Sama som študovala bakalára v Londýne (Spojené kráľovstvo) a magistra v Kremse (Rakúsko), tak viem porovnať tieto 2 krajiny.

Teším sa na Tvoju správu! :)

Fotky a certifikáty

Zodpovedané otázky (7)

Tento doučovateľ pomohol odpovedať na nasledujúce študijné otázky

Monika O.

Pokus

Dobrý večer, chcela som sa opýtať či by mi nevedel niekto poradiť s reakciou a opisom deja ako vznikol hasiaci prístroj v tomto pokuse (čo s čím reagovalo)… Vopred ďakujem Pomôcky: frakčná banka, saponát, chemická lyžička, skúmavka, zriedená kyselina octová, pinzeta, gumené rukavice, zátku na…

Monika O.

krizenie

prosim, este toto, nejako nerozumiem zadaniu dakujem

Monika O.

termochemia

Vypocitajte reakcne teplo reakcie CH3COOH + 2 O2 ➡️ 2 CO2 + 2H2O ak vieme ze pri reakcii 3,6 g CH3COOH sa uvolnilo 52 kJ tepla.

Monika O.

termochemia

Kolko tepla sa spotrebuje pri rozklade vapenca a. 25 g CaCO3 b. 10 miliónov molekúl CO2 CaCO3➡️ CaO+ CO2 Q= 178 kJ/mol

Monika O.

Chemia

Dobrý deň, mohol by mi prosím niekto pomôcť s týmito príkladmi? Najlepšie by bolo aj vysvetlenie ( presný postup). Vďaka