Magdaléna Ľ.

Magdaléna Ľuníková
Účet overený:
 slovenský jazyk a literatúra, slovenský jazyk - zš, slovenský jazyk - sš, občianska náuka, náuka o spoločnosti, nemecký jazyk - začiatočník, nemecký jazyk - zš, jazykové korektúry textu
 Prešov, Giraltovce, Giraltovce okolie
 080 01 (Prešov)
  7€ - 9€ za 60 minút
  poobede, večer,
  dochádza za študentom
  70% zodpovedaných správ
  6h priemerná rýchlosť odpovede

Som absolventkou Prešovskej univerzity v Prešove, teda mám vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v študijnom programe učiteľstvo slovenského jazyka a literatúry a výchovy k občianstvu. Pomôžem pri malých aj veľkých problémoch zo slovenského jazyka a literatúry a z občianskej náuky. Ponúkam jednorázovú, ale aj dlhodobú prípravu do školy na ústne skúšania, diktáty, testy, písomky alebo podľa potreby. Poradím pri písaní slohov alebo čitateľských denníkov. Rada pomôžem aj s prípravou na Testovanie 9 zo SJ, na prijímacie pohovory na SŠ, prípadne na maturitu zo SJ.

Počas strednej školy som absolvovala študijný pobyt v zahraničí (Viedeň, Rakúsko), kde som sa zdokonalila v nemeckom jazyku. Ponúkam teda aj doučovanie nemeckého jazyka pre začiatočníkov.

Urobím aj jazykové korektúry vo vašich textoch, článkoch, seminárnych a diplomových prácach. Aktuálne robím jazykové korektúry textov na webových stránkach.Tento doučovateľ aktuálne nie je dostupný. Skús kontaktovať niektorého z odporučených.

Napísať referenciu