Kvalitné doučovanie Matematika, Štatistika a Excel od základnej až po vysokú školu.RNDr. Július K.

Július Kovács
Účet overený:
matematika, anglický jazyk, štatistika, Excel
Bratislava - Záhorska Bystrica, Stupava, Bratislava - Dúbravka
Doučuje aj cez skype / internet
8€ - 13€ za 60 minút
poobede, večer, víkend,
dochádza za študentom
doučuje aj skupiny
70% zodpovedaných správ
17h priemerná rýchlosť odpovede

Som dôsledný, presný a mám vynikajúce výsledky. Mám s doučovaním dlhoročné skúsenosti a prax. Z matematiky mám doktorát. Mám 60 rokov. Neučím mechanicky, ale skôr navádzam logikou. A uprednostňujem dlhodobé a pravidelné doučovanie. Jedna vec je ovládať a iná vec je naozaj naučiť. Preto sa veľa pýtam a overujem si, či žiak učivo naozaj zvláda. Samozrejme v prípade potreby komunikujem aj pomocou mailov a skype. Doučil som napríklad teraz cez prázdniny žiaka z priemyslovky, čo mal reparát, nakoniec dostal dvojku lebo im bolo už trápne, dať mu jednotku.

Pokiaľ máte záujem o osobné doučovanie, tak je to možné doučujem v Stupave u mňa alebo prídem od Malaciek aj do Bratislavy ale potom je príplatok za stratu času a dopravu. Alebo cez Skype, pokiaľ ste z ďaleka. Skype doučovanie funguje veľmi dobre. Pravidelne učím žiakov, ktorý sú aj v zahraničí.

Cena: 9 EUR /hod Základná škola
10 EUR/hod Stredná škola
11 EUR/hod Vysoká škola


Skype hodiny sa platia vždy prevodom na účet.
Doučovanie u mňa sa platí priamo na hodine.
Doučujem vo všedných dňoch od 10 do 20:00 a po dohovore sa dá aj cez víkend, ale tam je príplatok 2 EUR za hodinu. Termín je vhodné dohovoriť si dopredu (čo neznamená, že nemám čas aj dnes, ale nie je to isté).

Najlepší spôsob jak si dohovoriť doučovanie je cez email, v ktorom mi napíšete kto ste, čo potrebujete doučiť, kedy to potrebujete a uvediete svoje telefónne číslo. Já Vám zavolám alebo vy mne a dohovoríme si podrobnosti.

Pôsobil som aj v Anglicku, kde som bol 3 roky pomerne nedávno. Z Angličtiny viem doučiť základy a konverzáciu ale aprobáciu na ňu nemám ale ovládam ju pomerne dobre aj gramatiku.Referencie

Veeeelmi dobry doučovatel..Syn si ho chválil nad mieru.Aj ked započet syn nezvladol.ale pan Julius ho na ten kratky cas naucil maximum. Som nesmierne spokojna ze sme mali moznost spolupracovat. Tesim sa na dalšiu spoluprácu.

Viktoria G. - 2. 6. 2018

Výborné stretnutie, vyriešená vec

Martin K. - 25. 7. 2016


Fotky a certifikátyKontaktný formulárNapísať referenciu