Výnimočný Jazykový ZážitokDaniel G.

Daniel Godány
Účet overený:
anglický jazyk, španielsky jazyk, slovenský jazyk, angličtina, španielčina, slovenčina, slovak for foreigners
Bratislava, 82109
Doučuje aj cez skype / internet
14€ - 18€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
dochádza za študentom
doučuje aj skupiny
100% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Jazykový umelec a pedagóg. Život v stredomorí zo mňa urobil to, čím som dnes. Počas 3 ročného pracovného pobytu v Španielsku som absolvoval komunikačné tréningy so zameraním na prácu s ľuďmi a jazykmi. Profesionálne učím, doučujem a prekladám. Mám 20 ročnú prax s komunikáciou v cudzích jazykoch, a 7 ročnú prax so vzdelávaním a prekladaním v medzinárodnom aj korporátnom prostredí (IT, Automotive, Banking, Telecom) pod značkou Go-Dany.comReferencie

Bohužiaľ skúsenosť bola negatívna, na dohodnutú hodinu som došiel s predstihom, no po asi 3 telefonátoch a niekoľkých sms sa mi nikto neozval a tak po pol hodine státia na Sklenárovej ul. som cez celú Bratislavu cestoval domov. Je mi ľúto, že neprišlo aspoň ospravedlnenie či vysvetlenie. Prístup 0b.

Erik Š. - 1. 4. 2019

S Danielom mávam často konverzačné hodiny angličtiny. Úplne sa prispôsobil mojim požiadavkám aké témy pri konverzácii preberáme,čo veľmi oceňujem. Čas nám plynie rýchlo a hodiny sú veľmi prirodzené. Rozprávame o témach, ktoré ma zaujímajú a tak je učenie oveľa jednoduchšie. Používame tzv. " PRIAMU METÓDU ", ktorou sa jazyk učí podobne, ako materský jazyk v detstve a to mi vyhovuje. Ďakujem!!!!

Soňa K. - 3. 12. 2017

Daniel je uvolnený a prirodzený pedagóg, konverzácie s ním plynú tak, že ani nevnímam čas. Jeho trpezlivosť pri počúvaní, či opravovaní chýb, a jeho schopnosť pýtať sa, ma intenzívne posúvajú ďalej.

Anna L. - 13. 12. 2016

Ucitel Daniel to vie aj s detmi. Chlapec, ktoreho ucil slovencinu, anglictinu a bubnovanie ho zboznoval. Vrelo odporucam.

Zuzana - 5. 12. 2016

Skvelý učiteľ, jednoznačne odporúčam

Andrea R. - 20. 11. 2016

Výborná spolupráca. Daniel je trpezlivý, ochotný a flexibilný. Vie vysvetliť, poradí a hlavne naučí. Určite odporúčam!

Lukas Č. - 29. 7. 2016

Zatiaľ len dve lekcie, ale max. spokojnosť !

Iveta H. - 28. 6. 2016

Super učitel .-)

Marek H. - 27. 7. 2015


Fotky a certifikátyKontaktný formulárNapísať referenciu