Mgr. Kristína F.

Kristína Floreková
Účet overený:
slovenský jazyk a literatúra, dejepis, špeciálna pedagogika
Senec, Veľký Grob
Doučuje aj cez skype / internet
15€ - 20€ za 60 minút
poobede, večer, víkend,
dochádza za študentom
doučuje aj skupiny
10% zodpovedaných správ
19h priemerná rýchlosť odpovede

Dobrý deň,
som pracujúca učiteľka, ktorá pôsobí na základnej škole a ponúkam dlhodobé alebo krátkodobé doučovanie predmetov slovenský jazyk a dejepis. Samozrejme, patrí sem príprava na hodiny, príprava na monitor, príprava na písomnú a ústnu maturitnú skúšku a doučovanie žiakov s poruchami učenia sa.
Aktívne doučujem už takmer štyri roky a vždy som mala len pozitívne odozvy u svojich študentov. Pri doučovaní využívam odbornú literatúru a vlastné pracovné listy. Tieto pracovné listy som si vytvorila podľa vzoru rôznych alternatívnych škôl a zameriavam sa v nich na rozvíjanie čítania s porozumením, precvičovanie preberanej látky a schopnosť pracovať s textom.
Keďže som si v tomto období dokončila špecializáciu v odbore špeciálnej pedagogiky (pedagogika detí psychosociálne narušených), doučujem aj deti s poruchami učenia, správania sa a Aspergerovým syndrómom.
V prípade záujmu o moje hodiny, veľmi rada poskytnem aj písomné hodnotenie od rodičov detí, ktoré som už doučovala. Veľmi sa teším na záujme z Vašej strany.
S pozdravom Kristína.Kontaktný formulárNapísať referenciu