Peter L.

Peter L.

Prijíma študentov

Peter L.

Prijíma študentov

Doučovanie dejepisu na maturitu na mieru ...

  • -
Cena Od 15 €/hod
Preferované časy: poobede, večer
Popis Zodpovedané otázky

Popis

Ahojte, volám sa Peter a som šťastný manžel a otec veľkej rodiny. Okrem toho som rodený učiteľ a rád pracujem s mladými ľuďmi. Som otvorený aj diskusii a cudzím názorom. Rád cestujem a objavujem nové krajiny a kraje, ktoré môžu byť hneď za rohom od mojej dediny.
Ponúkam svoje dlhoročné skúsenosti v príprave študentov na maturitnú skúšku z predmetu dejepis a geografia. Okrem toho ponúkam aj doučovanie z anglického jazyka do úrovne B2.
Ak ste doteraz zanedbali prípravu na maturitu počas troch rokov, je najvyšší čas to dobehnúť a ja vám zaručujem, že s pomocou šikovného učiteľa sa to ešte v pohode dá stihnúť.
Dejepis je nádherná a logická vedecká disciplína aj keď na prvý pohľad sa to nemusí tak javiť. Do hry o udalosti vstupuje ohromné množstvo premenných, počnúc prírodnými podmienkami, končiac rozhodnutiami ľudí. A v geografii sa stretávajú všetky vedy, prírodné aj spoločenské a geografia sa s dejepisom vhodne dopĺňajú pri pochopení súčasného sveta či už sa bavíme o klimatických zmenách alebo o vojne u našich susedov. Nuž a anglický jazyk je dnes niečo ako "must have" :-)
Prajem šťastnú ruku pri rozhodovaní ...

Zodpovedané otázky (4)

Tento doučovateľ pomohol odpovedať na nasledujúce študijné otázky

Peter L.

Hranica medzi Európou a Áziou:

pohorie Ural - Kaspické more - Kumsko - manyčská zníženina - Azovské more - Čierne more - úžina Bospor - Marmarské more - úžina Dardanely - Egejské a Stredozemné more

Peter L.

Prvá svetová vojna

Kedy nastal obrat vo vojne v prospech Dohody, kde sa odohrala rozhodujúca bitka pod vedením maršála Focha /dátum/.

Peter L.

3 významné osobnosti v stredoveku

Prosím nejaké 3 významné osobnosti v stredoveku ? Ďakujem krásne