study questions

Study questions

Quick help with homework exercise
or
Anonymous author

Sacharidy

Prosím Vás, ako spravím túto úlohu?

Anonymous author

protolytické reakcie

Vedel by mi prosím niekto pomôcť ako vypočítam túto úlohu?

Anonymous author

Určovanie koncentrácie H3O+

Dobrý deň, prosím potrebujem pomoc s úlohou č. 6. Som úplne bezradná ako to spraviť. Dávam anonymne aby som nebola za blbú že neviem základnú vec. Vopred ďakujem.

Zuzka H.

Disociačná konštanta druhého stupňa

Dobrý deň, ako zapíšem disociačnú konštantu druhého stupňa H3PO4 ktorá je ionizovaná vo vode. Toto ma napadlo a neviem či to tak môže byť. Za odpovede vopred ďakujem:)

Anonymous author

Pomenuj tieto halogenderivaty

Potrebovala by som poradiť s tretiou otázkou pomôže mi niekto?

Anonymous author

Laboratórne cvičenie

Dobrý deň, vedel by mi niekto vypracovať teoretický princíp k istému laboratótnemu cvičeniu z ''meranie pH, acidobázické indikátory''. Viac info v súkromnej správe.

Anonymous author

Chemia

Dobrý deň, našiel by sa tu prosím niekto ochotný pomôcť mi s týmto príkladom ? Budem veľmi vďačná za každú pomoc 🙏🏻 Vypočítajte molárnu koncentráciu 15% roztoku NaCl, ak ρ=1,0842 g/cm3.

Anonymous author

Chemia

Dobrý deň, mohli by ste mi prosím pomôcť s touto úlohou, Leno nejako tomu nechápem 🙈 Dakujem za každú odpoved. Úloha: 1. Opíšte vplyv halogénov na vstup väzbových a neväzbových elektrónových párov v organických zlúčeninách: chlóretán, vinylchlorid, chlórbenzén.

Anonymous author

štruktúra atómov a iónov

Viete mi prosím pomôcť a vysvetlit túto otázku? Ďakujem

Anonymous author

Chemia

Dobrý deň, mala by som dotaz, budem vďačná za každú pomoc. Mám úlohu, v ktorej mám napísať vzorec glycínu pričom pI = 6,1. Rozumiem, že tam budem písať aj NH3 + a aj COO-, kedze je to amfion. Lenze potom dalsia poduloha znie, že mám napísať vzorec glycinu pri pH= 3. A teraz si nie som istá, či tam…