,,Neexistuje zlý študent, iba zlý učiteľ."Jan C.

Jan Cernak
Účet overený:
chémia - sš, chémia - zš, lekárska chémia, španielčina, hra na priečnu flautu, biológia - sš
Kosice, Kosice, Kosice
Doučuje aj cez skype / internet
10€ - 10€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
dochádza za študentom
doučuje aj skupiny
100% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Som študent VŠ (Lekárska fakulta, 3VL). Absolvované španielske bilingválne gymnázium.

Ponúkam:
1. Doučovanie CHÉMIE:
- systematické doučovanie a pomoc s učivom prebratým na ZŠ,SŠ...príprava na MATURITU
- doučovanie na prijímačky na MEDICÍNU a logické odôvodnenie každej otázky
(konkrétne Košickú medicínu)
- systematická PRÍPRAVA na medicínu
- letná predpríprava na medicínu
- príprava aj na farmáciu a veterinu

2. Výučba ŠPANIELČINY:
(moja kvalifikácia - odborná štátna skúška C1, "Título de Bachiller")
- výučba od základov
- výučba pokročilých
- konverzácie v španielskom jazyku
- poprípade aj osobná konverzácia s rodeným španielom (študujúcim v Košiciach)

Moja pridaná hodnota:
Čo sa týka chémie a španielčiny ponúkam stálym študentom možnosť vysvetlenia otázok aj telefonicky/online mimo vyučovacieho času.

CENA: 10€ / 60 minReferencie

Príjemný prístup, schopnosť predať svoje informácie, vzbudiť záujem o predmet, ochota pomôcť aj mimo doučovania. Vrelo odporúčam ... to sa dnes tak ľahko nevidí .. Veľké ĎAKUJEM.

Immerová T. - 22.5.2018

Príjemné vystupovanie spojené s vedomosťami ktoré ovláda na výbornú :-) Problematické učivo mi vysvetlil za krátky čas tak, že som ho pochopil rýchlejšie ako v škole počas niekoľkých vyučovacích hodín. Ak sa chcete naučiť chémiu čo najlepšie tak lepšieho doučovateľa ako je on nenájdete :-) Môžem len odporúčiť.

Dennis P. - 9.4.2018

Príjemne strávené hodiny, pri ktorých sa aj človeku s averziou voči chémii podarí v nej nájsť krásu. Ján je prispôsobivý a zodpovedný človek, ktorý má dobrý vzťah k predmetu čo doučuje. To je podľa mňa hlavný faktor prečo by som ho odporúčil každému čo má dlhodobejšie problémy a nedostatky v chémii. Ján má priateľský a optimistický prístup, je ochotný pomôcť aj mimo dohodnutých hodín a hlavne naučí človeka učiť sa daný predmet samostatne. Vrelo doporučujem.

Gregor S. - 3.4.2018

Ján je človek, ktorý vie aj z ničoho urobiť veľa. Nemusíte sa báť hocičo sa ho opýtať, rad vám odpovie :) Ma zodpovedný prístup, profesionálne vystupovanie a výborne znalosti. Určite ak chcete pomôcť s chémiou ste na správnom mieste :)

Miroslav J. - 10.3.2018

Priateľský prístup, doučovanie splnilo očakávania, výborne vysvetlené učivo, už to nebolo prístupom:tak to proste musí byť ale všetko bolo dopodrobna vysvetlené. Odporúčam :)

Nikola G. - 1.3.2018

Na začiatok chcem len povedať že zrejme budem mať 4 na pol roka. Ničomu som do teraz nechápal na chémii aj keď som sa to doma drvil 2 a viac hodín. Tak som si povedal že skúsim doučovanie. A teraz som jediný ktorý chápe poslednému učivu z celej triedy. Za všetko môžem vďačiť tomuto chalanovi ktorý prišiel s dobrou náladou, všetko mi vysvetlil a ukázal na príkladoch. Dobre naladený, šikovný chalan s výborným štýlom výučby. Je spoľahlivý a reaguje hneď na správy. Nemám viac čo dodať. Ak ešte niekedy budem mať nejaké problémy s chémiou, budem vedieť na koho sa obrátiť.

Martin L. - 17.1.2018

Skvelý prístup a učebné postupy, kvalitná výučba a optimistické nasadenie. Dostatok materiálov a ochota pomôcť aj mimo doučovania. Vrelo odporúčam.

Nikola K. - 11.1.2018

Ľahké a stručné vysvetlenie chémie, rýchla odpoveď a naozaj veľká spoľahlivosť. Ak niekto naozaj potrebuje pomôcť s chémiou, ktorá vie byť niekedy dosť problematická, tak je určite na správnej adrese :) doporučujem .

Kristína Š. - 15.6.2017


Fotky a certifikátyKontaktný formulár


Napísať referenciu