Personalizované vedenie, rady a tipy pri učení sa cudzích jazykovKristína G.

Kristína Gingertea Pažitná
Účet overený:
anglický jazyk - komunikácia, nemecký jazyk - konverzácie, anglický jazyk - začiatočník, anglický jazyk - pokročilý, anglický jazyk - mierne pokročilý, nemecký jazyk - začiatočník, nemecký jazyk - pokročilý, nemecký jazyk - sš, obchodná angličtina, anglický jazyk - certifikáty, nemecký jazyk - všetky úrovne
sered, 92601
Doučuje aj cez skype / internet
5€ - 8€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
90% zodpovedaných správ
4h priemerná rýchlosť odpovede

IBA CEZ SKYPE
Som vyštudovaná pedagogička AJ a NJ. Moje skype konverzácie sa ľuďom veľmi osvedčili. Je to lacný a pohodlný spôsob, ktorý vás nakopne, testuje a udržuje pri učení sa cudzých jazykov individuálnou metódou, zohľadňujúc vaše silné i slabé stránky.
45 min / 6 eur
60 min / 8 eur
Ponúkam aj intenzívne kurzy: 5-dňový, 10-dňový, 15-dňový a 20-dňový. Vždy od pondelka do piatku 1 lekcia denne, spolu 5 lekcií: zaplatíš za 4 lekcie a dostaneš 5 :)Referencie

Kristína je veľmi milá, ústretová a veľmi časovo prispôsobivá. Trošku mám z hodiny vždy pred začiatkom stres, no keď sa s ňou rozprávam vždy to opadne, lebo chápe, že som ju vyhľadala práve preto, že ten jazyk neviem a vždy mi všetko vysvetlí. A hľavne veľkou výhodou je, že človek nemusí nikam cestovať.

Lenka M. - 14.5.2018

Veľká spokojnosť, Kristína je flexibilná, je ústretová, vie sa prispôsobiť mojim požiadavkám, dokáže rozprávať na rôzne témy a zrozumiteľne vysvetliť gramatiku. Čo sa týka času výuky, vieme sa vždy dohodnúť. Hodiny sú zábavné, odporúčam každému, dávam plný počet hviezdičiek.

Marek - 16.11.2017

Kristina je skvela ucitelka. Opakovanim donuti kazdeho ziaka, aby si zobral z hodiny co najviac. je trpezliva, vie sa casovo prisposobit. Odporucam kazdemu.

Katarina S. - 15.11.2017

Vrelo odporúčam!!! Kika je veľmi milá, trpezlivá lektorka, ktorá má profesionálny prístup. Jej hodiny ma veľmi bavia a sú užitočné. Oceňujem jej flexibilitu. Učenie cez skype je veľmi pohodlné.

Ludmila K. - 13.11.2017

Kristína od prvého dňa vystupuje profesionálne. Je flexibilná ako časovo tak i v možnosti výuky, poradí, pomôže, vysvetlí. Na hodinu s ňou sa človek teší. Odchádza z hodiny s dobrým pocitom, že sa opäť niekam posunul. Osobne, po viacerých pokusoch učenia sa, konečne, pri nej začínam chápať, o čom ta nemčina je. Nakoľko v Nemecku i zijem, hneď si viem nadobudnuté vedomosti otestovať na kolegoch, ktorí tiež vidia zmenu a to človeka len teší. Vrelo odporúčam.

Martin D. - 10.9.2017

Veľmi milá, spoľahlivá osôbka. Učíme sa spolu angličtinu aj nemčinu, takže obe jazyky pod jednou strechou. Mne veľmi vyhovuje jej prístup, stále sa teším na ďalšie hodiny. Po piatich hodinách mám pocit, že mám bližšie k cudzím jazykom. Učenie absolútne bez stresu. Odporúčam všetkými desiatimi.

Štefánia M. - 6.6.2017

Kristínka je skvelá, trpezlivá a flexibilná učiteľka. Pomohla mi obnoviť vedomosti a jazykovú zdratnosť, ktorú som potrebovala.

Denisa J. - 8.2.2017

Mne Kristinu odporucila manzelka, ktora s nou ma tiez hodiny. Je to skvely sposob ako zlepsit v anglictine. S Kristinkou uz som mal niekolko lekcii a mozem len chvalit. Vidim na sebe ako sa pomaly zlepsujem. Ak stagnujete a chcete s tym nieco urobit tak ju urcite oslovte.

Marek Ž. - 1.2.2017

Kristinka ma velmi prijemny pristup, jej vyklad je jasny a zrozumitelny. Tiez velmi ocenujem ochotu prisposobit sa casovym moznostiam klienta. Mozem len odporucit :)

Anina O. - 31.1.2017

Kristínka je výborná učiteľka, trpezlivá, výborne vysvetľuje. Je spoľahlivá, časovo flexibilná, výchádza v ústrety študentom. Môžem len odporúčať :-)

Iveta Ž. - 30.1.2017

Dobry den.Tato ucitelka angl.jazyka je vyborna.Ma trpezlivost a vie naucit aj nemozne:))Je na vysokej profesionalnej urovni.Spolahliva mila..Vsetkym ju odporucam,co nemaju odvahu zacat alebo sa boja:))ze nebudu vediet.

Zdenka V. - 11.1.2017


Fotky a certifikátyKontaktný formulár


Napísať referenciu