study questions

Študijné otázky

Rýchla pomoc s príkladom na domácu úlohu
alebo
Filip V.

C programovanie

Vypracuje to niekto prosím?

Katarína D.

Wordpress

Ahojte, Začínam s wordpressom a chcela by som sa opýtať, či je lepšie začať robiť stránku na localhoste a potom to preniesť na hosting alebo si rovno zakúpiť hosting a doménu. A taktiež nejaké rady na cheap hosting ? A ako to potom previesť ? Ďakujem

Anonymný autor

C programovanie

Vie to niekto napísať?

Anonymný autor

C programovanie

Vyriešil by to niekto?

Anonymný autor

C programovanie

Zadanie znie, že máme načítať súbor, nájsť v ňom najdlhší riadok (ten, ktorý má najviac znakov) a jeho poradové číslo. Mohol by mi to nieto skontrolovať? Otváranie a zatváranie súboru viem spraviť, preto je to tu vynechané, zaujíma ma len samotný program.

Anonymný autor

C programovanie

Dobrý deň, chcel by som sa opýťať, či, pri odstráňovaní subsringu zo sringu vždy akoby pridávane hodnotu, ako v poslednom riadku v programe? A teda či pri prídávaní by sme naopak uberali? Ďakujem.

Anonymný autor

Programovanie C

Vie mi to niekto skontrolovať? Mám odstrániť znak na požadovanej pozícii.

Filip V.

C programovanie

Mám string a znak zadaný z klávesnice. Mám zistiť najdlhšie sa opakujúci zadaný znak, teda počet. Skontrolovali by ste to, prípadne opravili?

Anonymný autor

Priemer , C programovanie

Dobý deň, vede by to niekto vyriešiť? Zadanie znie : Napíšte telo funkcie, ktorá vypočíta a vráti cez priemer nenulových prvkov zadaneho poľa. float moj_priemer(int pole(), int velkost_pola) Prípadne, mohli by ste mi skontrolovať vypracovanie? Ďakujem.