Vaše vedomosti sú u mňa na prvom miesteMartin H.

Martin Handzo
Účet overený:
matematika, Excel
Zilina, 01001
11€ - 13€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
100% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Vyštudoval som matematiku (vedecký smer) na Matematicko-fyzikálnej fakulte UK v Bratislave. V priebehu školy aj po jej absolvovaní doučujem matematiku až doteraz. Učil som matematiku aj na Žilinskej univerzite. Učím resp. doučujem SŠ a VŠ matematiku, výnimočne ZŠ. Pripravujem žiakov/študentov na prijímacie pohovory, SCIO a pod. Pomáham v matematických častiach diplomových a dizertačných prác. Mám značné skúsenosti s Excelom a Visual Basicom.Referencie

Som študentom Žilinskej univerzity a s pánom doučovateľom som spolupracoval od začiatku semestra až do posledného dňa pred skúškou, ktorú som uspešne zvládol na prvý krát. Doučovanie mi vyhovovalo v tom, že pán doučovateľ vie učiť, jeho vedomosti sú na špičkovej urovni či už v oblasti matematiky alebo Excelu a zároveň je aj veľmi priateľský a milý človek

Andrej P. - 29. 5. 2019

Ďakujem za profesionálny prístup, ochotu a promptnú komunikáciu. Hľadanie riešení aj tam, kde zdanlivo nie sú a vysvetlenie problematiky tak, aby pochopil aj úplný laik. Môžem len odporúčať.

Katarína S. - 28. 4. 2019

S pánom Martinom som veľmi spokojná. Cítim zlepšenie v mojej matematike a pocítil to aj môj pán profesor v škole. Pán Martin je trpezlivý, vždy sa snaží mi učivo vysvetliť tak, aby som ho pochopila. Ma úžasne, rýchle matematické myslenie a navyše je aj veľmi milý a priateľský. Vrelo odporúčam všetkými desiatimi!!

Anna B. - 25. 3. 2019

Velmi som bola spokojna s hodinami pana Martina. Skvelo ma pripravil Na skusky Na vysokej skole, velmi zjednodusil veci ktorym som vobec nerozumela. Je velmi mily a uzasny clovek ale Aj jeho pristup a vysvetlovanie je jedinecne. Urcite odporucam vsetkym!

Erika Š. - 19. 2. 2019

Okrem toho, že je pán Martin skvelý doučovateľ, je aj človek s dobrým srdcom. Je trpezlivý, má záujem o to, aby aj menej chápavý všetko potrebné učivo pochopil. Doučovanie prebieha v príjemnom rodinnom prostredí Jeho trpezlivosť, priateľský prístup a umenie vysvetliť učivo priťahuje k doučovaniu aj tých, ktorí si ku matematike nenašli cestu.

Mária M. - 15. 11. 2018

Okrem toho, že pán Martin je výborný doučovateľ, je aj človek s veľkým srdcom. Je trpezlivý a hlavne má záujem o to, aby aj menej chápaví a hlavne tí, ktorí nemajú vzťah k matematike, všetko pochopili. Doučovanie prebieha v príjemnom rodinnom prostredí. Jeho trpezlivosť a chápavosť k správaniu sa dnešnej mládeže, priťahuje aj tých, ktorí matematiku nemusia, ale napriek všetkému a vďaka prístupu a záujmu zo strany doučovateľa pána Martina, ju predsa len zvládnu.

Mária M. - 12. 11. 2018

Som veľmi spokojný s doučovateľom. Prístup, vysvetľovanie aj skúsenosti hodnotím ako vynikajúce. Keď som potreboval pomohol a veľmi promptne. Priestory na učenie príjemné, domáce. Určite odporúčam aj ostatným študentom/záujemcom, ktorí váhajú.

Marek M. - 29. 10. 2018

Vynikajúci doucovateľ na prípravu na scio testy a maturitu. Vždy vysvetlí učivo zrozumiteľne a aj niekoľkokrát. Trpezlivosť a priateľský prístup je samozrejmosť. Vrelo odporúčam.

Stano R. - 25. 10. 2018

Idealny doucovatel na scio testy a maturitu. Vzdy ukaze a nauci nove tipy a triky. Velmi priatelsky pristup. Ucivo vysvetli aj niekolkokrat ak je treba. Urcite odporucam.

Stano R. - 24. 10. 2018

Absolútna spokojnosť s pánom Martinom. Je to profesionál, čo sa týka doučovania. Trpezlivý, skvelý prístup, vynikajúce analytické myslenie, priestor pre otázky a rýchle reakcie. Vyzdvihol by som aj promptnú emailovú komunikáciu a pomohol v časovej tiesni, keď som to potreboval. Určite odporúčam.

Marek M. - 21. 10. 2018

Výborný doučovateľ, všetko mi vysvetlil. Časovo sa mi prispôsobil. Úplne odporučujem

Richard K. - 25. 6. 2018

Skvelý prístup k doučovaním žiakom, keď treba zopakuje aj viackrát ,len aby to žiak pochopil. Odporúčam

Peter O. - 15. 5. 2018

Výborný doučovateľ, dobrý spôsob vysvetlovania. Odporúčam.

Pavol C. - 11. 5. 2018

Výborne doučovanie. Spoľahlivý, všetko vysvetlí za pomerne krátky čas. Odporučujem.

Eva M. - 6. 2. 2018

Výborne doučovanie . Priateľský prístup . Časová flexibilita. Môžem len odporučiť .

Andrej K. - 4. 2. 2018

Ľahko pochopiteľný spôsob vysvetľovania. Skvelé prostredie a podmienky, vždy veľká ochota poradiť. Skvelý cit aj pre menej nadaných.

Klára K. - 17. 12. 2017

Skvelo vysvetlil, ak bolo treba aj viackrát, príjemné domáce prostredie, trpezlivý, vrelo odporúčam

Michaela V. - 16. 12. 2017

Lahko pochopitelne aj pre nas menej chapavych. Precizne doucovanie vo vybornej atmosfere. Nebol problem vysvetlit ani narychlo. Vyborne znalosti!

Matúš B. - 4. 12. 2017

Skvelé doučovanie, výborná úroveň doučovateľa. Efektívne a rýchle vysvetlenie. Okrem excelu aj visual basic. Vysoká úroveň vzdelania doučovateľa. Super komunikácia.

Tomáš L. - 25. 11. 2017


Fotky a certifikátyKontaktný formulárNapísať referenciu