Jednoducho a flexibilneMonika E.

Monika Em Palusakova
Účet overený:
 anglický jazyk, angličtina - právo, anglický jazyk - pokročilý, anglický jazyk - advanced, anglický jazyk - vš, anglický jazyk - komunikácia, anglický jazyk a literatúra, anglický jazyk - business
  Bratislava
 811 01 (Bratislava)
  8€ - 13€ za 60 minút
  doobeda, poobede, večer, víkend,
  100% zodpovedaných správ
  5h priemerná rýchlosť odpovede

Ahojte, doučujem individuálne konverzačné témy cez Skype. Čo sa týka času vyučovania, rada sa prispôsobim. Mám za sebou štúdium na bilingválnom gymnáziu, ročný študijný pobyt v USA, štátnicu na úrovni C1/C2 a veľa odučených hodín (či už detičiek v jazykovej škole alebo konverzácii s top managermi).
Teším sa na Vás, Monika :)Referencie

Monika je skvelý učiteľ vďaka nej sa moja angličtina výrazne zlepšila. Prekonala som môj blok v rozprávaní a menej rozmýšľam predtým ako niečo poviem čiže sú moje konverzácie plynulejšie. Hodiny boli priateľské a s dobrou atmosférou.

Tea F. - 21.2.2018

Hodiny cez skype sa mi okrem iného páčia aj preto, že si flexibilne môžem zorganizovať čas a práve tých 60 minút mám vyhradených na angličtinu. Monika je top, hodiny sú vždy zaujímavé, podľa mojich požiadaviek, slovná zásoba, gramatika, ale aj rozprávanie sa o bežných veciach. Stále sa teším na každú našu konverzáciu.

Jan K. - 21.2.2018


Kontaktný formulár


Napísať referenciu