Jednoducho a flexibilneMonika E.

Monika Em Palusakova
Účet overený:
anglický jazyk, angličtina - právo, anglický jazyk - pokročilý, anglický jazyk - advanced, anglický jazyk - vš, anglický jazyk - komunikácia, anglický jazyk a literatúra, anglický jazyk - business, španielčina
Bratislava, 81101
Doučuje aj cez skype / internet
10€ - 15€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
80% zodpovedaných správ
11h priemerná rýchlosť odpovede

Ahojte, doučujem individuálne konverzačné témy cez Skype.

Čo sa týka času vyučovania, rada sa prispôsobim. Mám za sebou štúdium na bilingválnom gymnáziu, ročný študijný pobyt v USA, štátnicu na úrovni C1/C2 a veľa odučených hodín (či už detičiek v jazykovej škole alebo konverzácii s top managermi).

Prvá skúšobná hodina ZADARMO. Je to zoznamovacia hodina a trvá 30 minút. Slúži na to, aby som mohla zistiť Vašu jazykovú úroveň.

Platba vopred. Platí sa minimálne 7 dní vopred na slovenský bankový účet.

Je to na Vás, či sa chcete naučiť praktické frázy a využiť ich v konverzácii, alebo si radšej utvrdiť a precvičiť gramatiku. Vyučovacie hodiny prispôsobím Vašim potrebám.

Teším sa na Vás, Monika :)Referencie

Monika je velmi dobra ucitelka, vie sa naladit na ziaka a vedie na jeho urovni konverzaciu a vyuku. Na hodiny sa starostlivo pripravuje, vybera zaujimave a prakticke temy, vsetkym rozhodne odporucam.

Zdeno D. - 14.5.2018

S Monikou som veľmi spokojná. Dobrá výučba, milá baba. Príjemné vystupovanie a hlavne trpezlivý prístup.Odporucam

Monika M. - 22.3.2018

Kedze som bol nedavno prijaty do prace, kde sa vyzaduje kazdodenna komunikacia v anglictine, hladal som niekoho, kto mi pomoze prekonat blok v komunikacii a prekonam strach komunikovat. Vdaka Monike a jej ludskemu a trpezlivemu pristupu som sa za par hodin rozhovoril a z pociatocneho strachu som si postupne zacal hodiny naozaj uzivat a citim hodinu od hodiny viditelne pokroky. Uprimne odporucam.

Lubos C. - 12.3.2018

S Monikou mám hodiny již více než rok a to jak osobně tak přes Skype. Hodiny jsou vždy dobře připravené a struktrované. Ovšem to hlavní, co na jejích hodinách oceňuji je kompletně jiný přístup založený především na konverzaci o vámi blízkých tématech. Výborně se to hodí především ke konverzacím o business tématech, které v práci řeším každý den.

Štefan J. - 26.2.2018

Monika je skvelý učiteľ vďaka nej sa moja angličtina výrazne zlepšila. Prekonala som môj blok v rozprávaní a menej rozmýšľam predtým ako niečo poviem čiže sú moje konverzácie plynulejšie. Hodiny boli priateľské a s dobrou atmosférou.

Tea F. - 21.2.2018

Hodiny cez skype sa mi okrem iného páčia aj preto, že si flexibilne môžem zorganizovať čas a práve tých 60 minút mám vyhradených na angličtinu. Monika je top, hodiny sú vždy zaujímavé, podľa mojich požiadaviek, slovná zásoba, gramatika, ale aj rozprávanie sa o bežných veciach. Stále sa teším na každú našu konverzáciu.

Jan K. - 21.2.2018


Fotky a certifikátyKontaktný formulár


Napísať referenciu