Zuzka S.

Zuzka S.

Odpovedá do 10 hodín, na 100% správ
100% 10 hod
Prijíma študentov

Zuzka S.

Prijíma študentov

Kvalitné doučovanie z chémie a biológie

Cena Od 15 €/hod
Preferované časy: poobede
Doučuje predmety:
Popis Typy lekcií Zodpovedané otázky

Popis

Som učiteľka s dlhoročnou praxou na ZŠ a gymnáziu. Ponúkam doučovanie z chémie a biológie pre všetkých, ktorí ho potrebujú. Buď bežné štúdium na ZŠ a SŠ, pri príprave na opravné skúšky, maturitné skúšky, alebo prijímačky na všetky VŠ na Slovensku a v Čechách, kde je potrebná biológia a chémia (lekárske fakulty, veterina.... )
Som vďačná za všetky ponuky na doučovanie a oceňujem férové jednanie. Preto ocením spätnú informáciu na moju odpoveď, najmä, ak si ma nevyberiete. Zbytočne tak neblokujete ostatných, ktorí majú záujem o spoluprácu.

Typy lekcií

Štandardná lekcia

15 € / 55 min

Zodpovedané otázky (33)

Tento doučovateľ pomohol odpovedať na nasledujúce študijné otázky

Zuzka S.

genetika

Pri ovse je imunita proti hrdzi dominantný znak, kým citlivosť na ňu je recesívny znak. a. Aký bude ovos hybridnej generácie F1, keď jedna z rodičovských rastlín je proti hrdzi homozygotne imúnna a druhá citlivá? b. Aká bude generácia F2? c. Aké bude potomstvo, ktoré vznikne krížením dvoch…

Zuzka S.

Biuretova reakcia

Dobrý deň, vie mi prosím niekto vysvetliť prečo inzulín nedáva pozitívnu biuretovu reakciu? Ďakujem za odpoveď

Zuzka S.

linearna a lomenna molekula

dobry vecer, mohol by mi prosim niekto poradit podla coho urcujem ci je molekula CO2 linearna a preco je molekula H2O lomenna? dakujem dopredu za odpoved´

Zuzka S.

Biológia

Dobrý deň, samčie pohlavné bunky sú tyčinka, nitka, peľnica a peľové semienka a samičie sú piestik, blizna, čnelka a semienka? Ďakujem.