Viliam H.

Viliam H.

Odpovedá do 1 hodiny, na 88% správ
88% 1 hod
Prijíma študentov

Viliam H.

Prijíma študentov

Doučovanie matematiky & Príprava na VŠ, prijímačky a SCIO

Cena Od 14 €/hod
Doučuje predmety:
Popis Typy lekcií Referencie Zodpovedané otázky

Popis

Považujem sa za odborníka v oblastiach matematiky, informatiky a fyziky na základnej aj strednej škole. Mám za sebou úspešnú kariéru reprezentácie svojho gymnázia v súťažiach zameraných na prírodné vedy a logiku, kde som vybojoval niekoľko popredných umiestnení. Súčasne sa venujem štúdiu informatiky na VŠ v Brne, kde som získal titul Bc. a pokračujem ďalej vo svojom vzdelávaní.

S radosťou pomáham ďalším ľuďom porozumieť týmto oblastiam a vysvetľujem im učivá, ktoré nie sú im blízke alebo v ktorých sa potrebujú utvrdiť. Moje doučovacie schopnosti som rozvíjal už na strednej škole a stále napredujem. Doučujem nielen aktuálne študijné potreby, ale aj pripravujem na vysokú školu, prijímačky a SCIO. Moje lekcie preferujem online formou, ale som otvorený aj možnosti osobného stretnutia. Ku každému jednotlivcovi pristupujem individuálne podľa jeho potrieb a požiadaviek, čím sa snažím zabezpečiť efektívne doučovanie. Momentálne sa venujem výlučne doučovaniu matematiky.

Typy lekcií

Štandardná lekcia

14 € / 55 min

Referencie (1)

+ Pridať referenciu
Virgínia H.

Virgínia H.

Neoverená referencia

S doučovaním som veľmi spokojná. Viliam je na hodiny vždy pripravený. Má príjemný prístup, vie sa časovo prispôsobiť. Všetko vysvetlí podľa potrieb od začiatku, aj výpočty ktoré mi dlho robili problém. Vedomosti a aj známky sa mi zvýrazne zlepšili vďaka spoločným hodinám.:))

Zodpovedané otázky (98)

Tento doučovateľ pomohol odpovedať na nasledujúce študijné otázky

Viliam H.

Slovná úloha

200 litrov vína stočili do 242 fliaš, z ktorých sú niektoré litrové, iné sedemdecové. Koľko litrových fliaš použili?

Viliam H.

slovna uloha sustava rovnic?

Dobry den, poprosim o postup riesenia: Žiaci fyzikálneho krúžku cestovali na exkurziu mikrobusom. Cestovné náklady na jedného žiaka boli 15 eur. Keby však obsadili aj posledné štyri voľné miesta v mikrobuse, náklady by sa znížili na 12 eur na žiaka. Koľko žiakov cestovalo mikrobusom na exkurziu?

Viliam H.

slovna uloha sustava rovnic?

Žiaci cestovali na výlet mikrobusom, pričom náklady na jedného účasníka boli 15 eur. Keby obsadili v mikrobuse posledné 4 voľné miesta, náklady na účasníka by sa znížili o 3 eurá. Aké boli celkové náklady na dopravu mikrobusom?

Viliam H.

Kvadratická funkcia

Dobrý večer, mala by som takú otázočku, že keď mám napríklad predpis kvadratickej funkcie y= -x² + 3x ako zistím hodnotu parametra c tak aby nepretínala x- ovú os a následne hodnotu parametra b tak aby bola párna? Ďakujem za pomoc.

Viliam H.

Rovnica výšky v trojuholníku

Dobrý deň, mala by som niekoľko otázok k tejto úlohe: Dané sú body A (1; 2 ), B (3 ; 4 ), C (5 ; 0). Napíšte rovnicu ťažnice ta a výšky va. Vypočítajte dĺžku ta, va a súradnice ťažiska trojuholníka ABC. Jedine mám problém s určením dĺžky va. Počítala som to tak, že zo smerového vektora úšečky BC …