Zelmira B.

Zelmira B.

Odpovedá do 3 hodín, na 100% správ
100% 3 hod
Prijíma študentov

Zelmira B.

Prijíma študentov

Prezenčné doučovanie

  • Doučuje aj online
  • Od  20 €/hod
  • Preferované časy: doobeda, poobede, večer, víkend
Cena Od 20 €/hod
Preferované časy: doobeda, poobede, večer, víkend
Doučuje predmety:
Popis Referencie Zodpovedané otázky

Popis

Dlhoročné, bohaté skúsenosti. Chémiu vysvetlím zrozumiteľne a trpezlivo od základnej školy až k maturite a na prijímacie skúšky na medicínu a farmáciu. Doteraz som pripravila na maturitu a prijímacie skúšky viac ako 150 študentov s 92 - 95-percentnou úspešnosťou z celého Slovenska, aj z ČR. Uprednostňujem prezenčnú formu konzultácií u mňa doma, lebo osobný kontakt so študentom je veľmi dôležitý - hneď zistím, či môjmu výkladu študent rozumie, alebo treba zmeniť prístup. Študent pravidelne dostáva domáce úlohy z prebratého učiva, ktoré na ďalšej konzultácii spolu skontrolujeme. Konzultácie prispôsobujem študentovi na mieru.

Referencie (2)

Deleted-024c6a D.

Zmazaný účet

Neoverená referencia

Chcela by som odporučit pani doučovateľku velmi mi pomohla s príkladmi Vysvetlene super

Natália B.

Natália B.

Neoverená referencia

Chcela by som odporučiť túto pani doučovateľku. Potrebovala som pomôcť s príkladmi z chémie a vďaka detailným vysvetleniam, ktoré mi poskytla, som všetko pochopila. Som jej za to veľmi vďačná a určite odporúčam.

Zodpovedané otázky (85)

Tento doučovateľ pomohol odpovedať na nasledujúce študijné otázky

Zelmira B.

Rozpustnosť

Ešte poprosím o pomoc s týmto príkladom. Ďakujem

Zelmira B.

chemicka kinetika

vedeli by ste mi pomoc s ulohou? dakujem

Zelmira B.

Pokus

Dobrý večer, chcela som sa opýtať či by mi nevedel niekto prosím pomôcť aké je vysvetlenie deja pri tomto pokuse ⬇️. Vďaka

Zelmira B.

Výpočet

Prosím, pomôžte mi s týmto príkladom. Vypočítaj, koľko CO treba na reakciu s 33,6 dm3 kyslíka, resp. koľko oxidu uhličitého vznikne. Ar(C)=12; Ar(O)=16 Správne odpovede mám, sú to: 84 g CO; 3 mol CO2; 67,2 litra CO2; 132 g CO2... len neviem ako sa k nim dostať, aký postup a vzorec použiť.

Zelmira B.

výpočet LK

Dobrý deň, prosím pomoc pri výpočte, odpovede poznám, preto by som chcela dopracovať k odpovediam. Ďakujem. 88. Zmiešaním roztoku 0,1 mmol hydroxidu vápenatého s roztokom 0,1 mmol kyseliny chloristej vznikne roztok, v ktorom: a) pOH > 7 b) fenolftaleín je bezfarebný c) metyloranž sa zafarbí…