Anna S.

Anna S.

Odpovedá do 5 hodín, na 100% správ
100% 5 hod
Prijíma študentov

Anna S.

Prijíma študentov
Cena Od 8 €/hod
Preferované časy: doobeda, poobede, večer, víkend
Popis Referencie Zodpovedané otázky

Popis

Po 34 rokoch v škole má prestali potrebovať, neviem si predstaviť, žeby som bola celkom bez matematiky a kontaktu s mladými ľuďmi. Ak by sa moje vedomosti a skúsenosti mohli niekomu zísť budem rada. Môže to byť žiak ZŠ, SŠ, študent pripravujúci sa na prijímacie pohovory na VŠ alebo študent, ktorý neprešiel gymnáziuom a utrpel šok z vysokoškolskej matematiky alebo deskriptívy. Ponúkam aj možnosť konzultácie o konkrétnych úlohach z matematiky alebo deskriptívy pomocou mailu alebo cez Skype. Vypracujem zadania vo Worde alebo v PDF aj s komentárom riešenia s grafmi zhotovenými v Geogebre..Rada pomôžem so zhotovením grafov, náčrtov, priestorových útvarov v niektorom z matematických softvérov, ak ich potrebujete do nejakej absolventskej práce,

Referencie (9)

Games G.

Games G.

Neoverená referencia

Pani učiteľku by som doporučil každému, kto má problémy s matematikou. Doučila ma na komisionálne skúšky. Za pár hodín som sa viac naučil ako za celý polrok v škole. Je milá, ochotná a veľmi dobrá doučovateľka. Ďakujem.

Natália B.

Natália B.

Neoverená referencia

Túto pani doučovateľku musím odporučiť, keďže mi veľmi pomohla s výpočtom príkladu z matematiky. Vôbec som si s príkladom nevedela rady, no potom sa mi ozvala táto milá paní a hneď mi bolo všetko jasné. Poslala mi krásny vypracovaný a do detailu vyriešený postup aj s obrázkami a grafickým znázornením. Jednoducho odporúčam, keďže takú ochotnú a dobrú doučovateľku je veľmi ťažké zohnať.

Елена С.

Елена С.

Neoverená referencia

Dobrý deň,nám záujem o doucovaniach z matematiky pre dieťa do osemročného bilingválneho gymnázia.Ďakujem.S pozdravom Olena Sovik.

Odpoveď doučovatela:

Pani Elena, napíšte mi na anna.solarikova@gmail.com

Kristína P.

Kristína P.

Neoverená referencia

Som veľmi spokojná s Vaším prístupom, obrovskou ochotou a láskavosťou. Bola som milo prekvapená keď ste mi podali pomocnú ruku a vďaka Vaším príkladom a profesionalite som prišla na to ako správne konštruovať zadania v Desk. Geo. Kiež by bolo viac takýchto učiteľov akými ste Vy. Kristína P.

Jano S.

Jano S.

Neoverená referencia

Ďakujem za pomoc pri riešení mojich problémov s úlohami z matematiky, ste fakt v tomto dobrá. S pozdravom jano S.

Zodpovedané otázky (295)

Tento doučovateľ pomohol odpovedať na nasledujúce študijné otázky

Anna S.

matematika - rovnoľahnosť

Dané sú dve rovnobežné úsečky AB a CD. Nájdite všetky stredy rovnoľahlostí, ktoré zobrazia úsečku AB na úsečku CD ( resp. úsečku CD na úsečku AB ). 3. Ako sa nazýva zhodné zobrazenie, ktoré je zároveň rovnoľahlosťou s koeficientom a) k = –1 b) k= 1 ? 4. Vo vnútri kružnice k leží bod T. Zostrojte…

Anna S.

Koľko váži olovený štvorsten - hmotnosť

Koľko váži olovený štvorsten s hranou 5cm? Hustota olova: ρ = 11340kg/m3

Anna S.

Kružnica, uhol

Dobrý deň, vedel by mi niekto prosím pomôcť s týmto príkladom? Srdečne dakujem za pomoc, ja tomu nerozumiem. Kružnica má polomer 6 cm. Dĺžka kružnicového oblúka je 12,56 cm. Určte uhol, ktorému prislúcha daný kružnicový oblúk.

Anna S.

Matematika

Prosím pomôžte mi vyriešiť tuto úlohu: Vypočítajte veľkosť základne a ramena rovnoramenného trojuholníka, ak rameno je o 1 cm dlhšie ako základňa a výška na základňu je o 2 cm kratšia ako rameno.