Anna S.

Anna Soláriková
Účet overený:
matematika, deskriptívna geometria, lineárne programovanie
poprad, Poprad, 05801
6€ - 8€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend
90% zodpovedaných správ
5h priemerná rýchlosť odpovede

Po 34 rokoch v škole má prestali potrebovať, neviem si predstaviť, žeby som bola celkom bez matematiky a kontaktu s mladými ľuďmi. Ak by sa moje vedomosti a skúsenosti mohli niekomu zísť budem rada. Môže to byť žiak ZŠ, SŠ, študent pripravujúci sa na prijímacie pohovory na VŠ alebo študent, ktorý neprešiel gymnáziuom a utrpel šok z vysokoškolskej matematiky alebo deskriptívy. Ponúkam aj možnosť konzultácie o konkrétnych úlohach z matematiky alebo deskriptívy pomocou mailu alebo cez Skype. Vypracujem zadania vo Worde alebo v PDF aj s komentárom riešenia s grafmi zhotovenými v Geogebre..Rada pomôžem so zhotovením grafov, náčrtov, priestorových útvarov v niektorom z matematických softvérov, ak ich potrebujete do nejakej absolventskej práce,Referencie

Ďakujem za pomoc pri riešení mojich problémov s úlohami z matematiky, ste fakt v tomto dobrá. S pozdravom jano S.

Jano S. - 19. 5. 2020

Ďakujem za profesionálne vedenú hodinu deskriptívnej geometrie. Podobne ako pani Mgr. Anna Soláriková sa tiež venujem doučovaniu matematiky. V deskripríve mám však rezervy. Jej výklad je veľmi názorný. Má trpezlivý prístup zameraný na postupnosť krokov, ktoré sú v tejto disciplíne obzvlášť dôležité. Len odporúčam a teším sa na ďalšie stretnutie :-) ĎAKUJEM !!!

Ľudovít L. - 13. 2. 2019

Neskutočne milá pani, všetko mi vysvetlí a ochotne poradí, najlepšia doučovateľka

Dušan I. - 21. 11. 2017

som milo prekvapená vitalitou a životným optimizmom pani Anny. Dcére sa niekoľko hodín trpezlivo venovala a vysvetľovala, nakoľko deskriptívnu geometriu vôbec na strednej škole nemala. A čo ma prekvapilo úlohu zaslala mi ešte aj na email. Ďakujem za pomoc a trpezlivosť.

Renáta H. - 7. 11. 2017

Bola som veľmi spokojná s celkovým prístupom ku mne, či ako ku žiakovi alebo so spôsobom výučby. Vysvetľovanie učiva bolo pre mňa veľmi zrozumiteľné a sama som bola prekvapená ako som zvládla výpočty, ktoré som pred doučovaním nevedela pochopiť.

Anna K. - 11. 5. 2015


Kontaktný formulárNapísať referenciu