Kvalitné doučovanie matematiky za super cenuMiroslav J.

Miroslav Júnoš
Účet overený:
matematika
Petrova Ves
Doučuje aj cez skype / internet
7€ - 9€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend
100% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Som strojný inžinier - teraz na invalidnom dôchodku.
Matematika je moje hobby, s doučovaním mám dlhoročné skúsenosti - prakticky už od základnej školy.Referencie

Ďakujeme za pomoc našej dcére s matematikou. Hodnotíme veľmi pozitívne - serióznosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, milý prístup k dcére. Mala trochu z vyučovania neznámym človekom cez skype strach, ale vďaka skvelému prístupu sa ho hneď zbavila :-) Môžeme len odporúčať.

Ľubica S. - 6. 6. 2017

Som študentkou 3 ročníka gymnázia a k Mirovi na doučovanie z matematiky chodím vždy, keď niečo nechápem. Je milý a snaží sa mi učivo vysvetliť, čo najjednoduchšou formou. Doučovanie u Mira odporúčam.

Andrea H. - 17. 4. 2017

Mira poznám už niekoľko rokov. S matematikou som mala vždy veľký problém, no na ZŠ som to ešte zvládala. Keď som ale prišla na gymnázium, matematika bola pre mňa tvrdím orieškom. Onedlho som sa skontaktovala s Mirom a matematiku som začala ovládať a hlavne chápať. Všetko mi vždy jednoducho do detailov vysvetlil a tak som potom nemala žiadny problém. Dnes som už v 4. ročníku a keď niečo neviem zajdem k Mirovi a všetko spolu preberieme. Len s jeho pomocou som to všetko zvládala na jednotky max na dvojky. Veľmi ochotný človek. Odporúčam .

Ľubica L. - 1. 2. 2017

Som študentka vysokej školy a potrebovala zohnať spolahliveho učitela na doučovanie z matematiky. Nakoniec som natrafila na Mira a dohodla si prve doučovanie. Bola som milo prekvapena jeho ochotnym pristupom. Každykrat som mala pripravene priklady a latku,ktoru som chcela prebrať. Možem povedať, že vďaka jeho pomoci som skušku zvladla a len vrelo odporučam vsetkým "základkarom," stredoškolakom i vysokoškolakom :-)

Radka P. - 31. 1. 2017

U Mira som bola zatiaľ len párkrát na doučovaní a to v 1. ročník, pretože študujem na gymnáziu a bol to pre mňa skok. Ochotne mi vždy všetko vysvetlil úplne pohodovo a jednoducho, aby som to pochopila a raz aj také, čo sa fyziky týkalo. A ak budem mať problémy s matematikou znova, určite sa mu ozvem

Lucia B. - 31. 1. 2017

Miro ma doučoval matematiku v prvom ročníku na VŠ. Musím povedať, že je to učiteľ ktorý má vysokú dávku trpezlivosti a naozaj je veľmi ochotný :) Doučovanie je dynamické, učivo vysvetľuje jednoduchým zrozumiteľnými štýlom aj takým antimatematikom ako som ja :D Nezabúda to obveseliť ani matematickými vtipmi :)

Kristína Š. - 31. 1. 2017


Kontaktný formulárNapísať referenciu