Miroslav J.

Miroslav J.

Odpovedá do 1 hodiny, na 100% správ
100% 1 hod
Prijíma študentov

Miroslav J.

Prijíma študentov

Kvalitné doučovanie matematiky za super cenu

  • 2 odučené lekcie
  • Doučuje aj online
  • Od  7 €/hod
  • Preferované časy: doobeda, poobede, večer, víkend
Cena Od 7 €/hod
Preferované časy: doobeda, poobede, večer, víkend
Doučuje predmety:
Popis Referencie Zodpovedané otázky

Popis

Som strojný inžinier - teraz na invalidnom dôchodku.
Matematika je moje hobby, s doučovaním mám dlhoročné skúsenosti - prakticky už od základnej školy.

Referencie (6)

Ľubica S.

Ľubica S.

Neoverená referencia

Ďakujeme za pomoc našej dcére s matematikou. Hodnotíme veľmi pozitívne - serióznosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, milý prístup k dcére. Mala trochu z vyučovania neznámym človekom cez skype strach, ale vďaka skvelému prístupu sa ho hneď zbavila :-) Môžeme len odporúčať.

Andrea H.

Andrea H.

Neoverená referencia

Som študentkou 3 ročníka gymnázia a k Mirovi na doučovanie z matematiky chodím vždy, keď niečo nechápem. Je milý a snaží sa mi učivo vysvetliť, čo najjednoduchšou formou. Doučovanie u Mira odporúčam.

Ľubica L.

Ľubica L.

Neoverená referencia

Mira poznám už niekoľko rokov. S matematikou som mala vždy veľký problém, no na ZŠ som to ešte zvládala. Keď som ale prišla na gymnázium, matematika bola pre mňa tvrdím orieškom. Onedlho som sa skontaktovala s Mirom a matematiku som začala ovládať a hlavne chápať. Všetko mi vždy jednoducho do detailov vysvetlil a tak som potom nemala žiadny problém. Dnes som už v 4. ročníku a keď niečo neviem zajdem k Mirovi a všetko spolu preberieme. Len s jeho pomocou som to všetko zvládala na jednotky max na dvojky. Veľmi ochotný človek. Odporúčam .

Radka P.

Radka P.

Neoverená referencia

Som študentka vysokej školy a potrebovala zohnať spolahliveho učitela na doučovanie z matematiky. Nakoniec som natrafila na Mira a dohodla si prve doučovanie. Bola som milo prekvapena jeho ochotnym pristupom. Každykrat som mala pripravene priklady a latku,ktoru som chcela prebrať. Možem povedať, že vďaka jeho pomoci som skušku zvladla a len vrelo odporučam vsetkým "základkarom," stredoškolakom i vysokoškolakom :-)

Lucia B.

Lucia B.

Neoverená referencia

U Mira som bola zatiaľ len párkrát na doučovaní a to v 1. ročník, pretože študujem na gymnáziu a bol to pre mňa skok. Ochotne mi vždy všetko vysvetlil úplne pohodovo a jednoducho, aby som to pochopila a raz aj také, čo sa fyziky týkalo. A ak budem mať problémy s matematikou znova, určite sa mu ozvem

Zodpovedané otázky (553)

Tento doučovateľ pomohol odpovedať na nasledujúce študijné otázky

Miroslav J.

Slovná uloha

Keď Jozef kráča, robí kroky dlhé 600 mm. Keď beží, robí skoky dlhé 90 cm. Zatiaľ urobil 400 krokov. Ak má prejsť 600 metrov, koľko musí ešte urobiť skokov? prosím vypocet

Miroslav J.

Všeobecný vzorec

Dobrý deň, vie mi niekto pomôcť? Ďakujem 🩶 Odvoďte všeobecný vzorec pre výpočet výšky pyramídy vytvorenej z na seba uložených valcov - nájdite všeobecný vzťah, ak počet vrstiev balíkov označíme n a polomer balíku označíme r.

Miroslav J.

rovnica

dobrý deň ako by sa prosím počítala táto rovnica?

Miroslav J.

Rovnostranný kužeľ

Nálevkou (lievik), ktorá má tvar rovnostranného kužeľa (prierez je rovnostranný trojuholník (dolný otvor zanedbajte) s priemerom 15 cm máme naplniť 25-litrový demižón. Koľkokrát musíme lievik naplniť?

Miroslav J.

Zhodné zobrazenia

Dobrý deň, potrebovala by som vysvetliť, ako zostrojiť zhodné zobrazenia: konkrétne rotáciu a transláciu. Ďakujem ;)